پوستجوانسازیسلامت و زیبایی

برای لیفت صورت کدام روش را انتخاب کنم ؟

ژل یا مزو ؟ مسئله اینست

علاقه‌ به داشتن ظاهری جوان و حفظ جوانی به اندازه‌ی خلقت انسان قدمت دارد. در سنگ‌نبشته‌های مصر باستان، آثار استفاده از روش‌های آرایشی برای حفظ جوانی دیده می‌شود و از دیر باز، کیمیاگران به دنبال اکسیر جوانی بوده‌اند. یکی از مهم‌ترین عناصر جوانی، پوست صورت است که متاسفانه بیشتر از هر جای بدن آثار پیری را به نمایش می‌گذارد. درست است که هنوز راهی برای جلوگیری از پیری کشف نشده، ولی راه‌های جوان سازی پوست می‌توانند ظاهری جوان‌تر، شاداب‌تر و زیباتر به شما هدیه کنند. در این مقاله مختصرا مقایسه‌ای بین لیفت صورت با ویال lift + face  و ژل profilo می‌کنیم.

معجزه‌ی لیفت صورت از نوع F-LIFT + FACE

 

مزو فیوژن  F-LIFT + FACE درمان نهایی ضد پیری است. جوان‌سازی پوست و لیفت صورت یکی از دغدغه‌های امروزه بسیاری از افراد است. مزوتراپی صورت یکی از روش‌های مطمئن، اثربخش و بدون عوارض برای دستیابی به این مهم است.  هر ویال تنها حاوی مواد فعال خالص است، بدون هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده یا سایر مواد شیمیایی. این پیشرفته‌ترین فرمول در جوان‌سازی و لیفت صورت است. پپتیدها و فاکتورهای رشد (FGF، EGF،  TRX) عناصر اصلی این فرمول هستند که اثرات مختلفی از قبیل سیستواستروئیژن، مسدودکننده رادیکال‌های آزاد، anti-glycation ، ضد چین‌وچروک، تقویت‌کننده سنتز کلاژن و روشن‌کننده پوست دارند.

از این مزو فیوژن می توان برای سفتی پوست، افزایش رطوبت و افزایش حجم پوست استفاده کرد. به لطف این محصول منحصربه‌فرد می‌توان از پیری پوست  جلوگیری کرد و پوستی جوان و شادآب داشت. همان‌طور که اشاره شد ترکیبات این مزوتراپی کاملاً طبیعی بوده و می‌توان بدون نگرانی از هرگونه عوارض جانبی از این کوکتل استفاده کرد. با مزوتراپی با فیوژن می توان بهترین نتایج را  در کمترین زمان ممکن بدست آورد.

لیفت صورت با lift+face

لیفت صورت برای افراد بالای ۴۰ سال- کاهش خطوط، چین‌وچروک و افزایش حجم در پوست

یکی از مهمترین مزایای مزوتراپی پوست نسبت به جراحی غیر تهاجمی بودن این روش است. در مزوتراپی جای زخم باقی نمی‌ماند و عوارض جانبی جراحی را ندارد. با مزوتراپی فیوژن می‌توان بدون نگرانی از عوارض جانبی، مواد مغذی مورد نیاز پوست و مو را تامین کنید. عوارض مزوتراپی با فیوژن نسبت به دیگر روش‌ها بسیار کمتر است و عملا هیچ عوارضی ندارد. هزینه مزوتراپی فیوژن با توجه به وضعیت بیمار متفاوت است است و معمولا بعد از مشاوره با پزشک مشخص خواهد شد. با مزوتراپی فیوژن بهترین نتیجه در کمترین زمان حاصل خواهد شد.

خرید Lift + face

و اما لیفت صورت با پروفایلو profilo!

Profhilo اولین محصولی از اسید هیالورونیک تزریقی بدونBDDE برای درمان شلی و افتادگی پوست است. با داشتن بالاترین غلظت هیالورونیک اسید (۶۴ میلی گرم در ۲ میلی لیتر) نه تنها باعث تقویت و آبرسانی پوست می‌شود بلکه بافت پیری و ضعف را نیز ترمیم می‌کند. فیلر پروفایلو چه به تنهایی و چه با ترکیب با دیگر روش‌های زیبایی، نتایج فوق‌العاده‌ای را به ارمغان می‌آورد.

پروسه تولید ژل پروفایلو به شرح زیر است:

 • با یک ترکیب ساده شروع می‌شود:
 • ۳۲ میلی‌گرم هیالورونیک اسید با وزن مولکولی بالا با ۳۲ میلی‌گرم هیالورونیک اسید با وزن مولکولی پائین مخلوط می‌شود.
 • فرایند پایدارسازی حرارتی: 
 • ترکیب ذکر شده مطابق با فرمول ثبت شده شرکت IBSA اول داغ می‌شود و سپس سرد می‌شود و در این مرحله هیچ ماده افزودنی شیمیایی اضافه نمی‌شود.
 • سپس با افزودن ترکیبات واکنش دهنده محصول مورد نظر را یک پارچه می‌کنیم.

ویژگی‌های برجسته profilo

 • غلظت بالای هیالورونیک اسید
 • بسیار روان (ویسکوزیته کم)
 • عوارض جانبی کم
 • بهبود قوام پوست
 • افزایش سفتی
 • لیفت پوست
 • ایجاد شفافیت، صافی و درخشانی
 • آبرسانی قوی

افراد پس از رسیدن به ۳۰ سالگی، شروع به از دست دادن مقادیر قابل توجهی از کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید می کنند. این جمله به این معناست که افراد به تدریج علائم پیری را به صورت خطوط ریز، چروک و کاهش درخشندگی پوست مشاهده می کنند.

در این سن، افراد معمولا به فکر مراقبت از پوست خود می افتند. به همین دلیل پروفایلو برای افراد ۳۰ سال و بالاتر توصیه می شود که قصد جلوگیری از پیر شدن پوست خود را دارند.

ژل پروفایلو در 5 نقطه صورت که ملقب به نقاط زیبایی زیستی هستند تزریق میشود. پزشک متخصص با شناسایی نواحی زیبایی زیستی صورت یا بدن که به دور از اعصاب تحریک پذیر و رگ های مهم واقع شده است عملیات تزریق را انجام میدهد.

نکته مهم در تزریق ژل پروفایلو این است که حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شود و از انجام آن در آرایشگاه ها یا مراکز غیر استاندارد خودداری کنید.

سخن آخر

بین دو روش ذکر شده, کدام را انتخاب کنیم؟ در ژل پروفایلو دو غلظت هیالورونیک اسید موجود است که باعث کلاژن سازی و آبرسانی پوست اتفاق می‎افتد و در نتیجه منجر به جوانسازی می‌شود.

ولی در مزو  lift + face  علاوه بر غلظت بالای هیالورونیک اسید دارای پپتاید‌های CG-EDP3 biomimetic peptide و Hexapeptide-10 و CG-TGP2 biomimetic peptide هست.

پپتاید ها در واقع پروتئین هایی کوچک هستند. این پروتئین ها رشته های بزرگ اسید آمینه هستند که  از صد تا چندصد اسیدآمینه تشکیل شده اند. اگر چند عدد اسید آمینه به هم متصل شوند همان Peptide  یا فاکتور های رشد را ایجاد می کنند. به تازگی بایوپپتایدهایی ساخته شده اند که در پوست قادر به از بین بردن چین و چروک و ایجاد جوانی و شادابی، برگرداندن درخشانی پوست و از بین بردن اسکار آکنه و همین طور رشد مجدد موها می شوند، و این اثرات را چندین برابر داروهایی که استفاده می شود نشان داده اند!!

مزایای پپتایدها

پپتایدها موادِ شیمیاییِ طبیعی در بدن انسان هستند. پپتایدهای Biomimetic در واقع به تقلید از پپتاید های طبیعی بدن انسان و به صورت مصنوعی ساخته شده اند.

تفاوت بینِ پپتایدهایِ طبیعی و پپتایدهای مصنوعی این است که پپتایدهای مصنوعی فواید و آثارِ قدرتمندتری دارند زیرا دانشمندان با تولید مصنوعی و کنترل آنها این شانس را دارند که با تغییراتی که در آنها می دهند نتیجه خیره کننده ای بگیرند.

علاوه بر پپتایدها و مزایای آن‌ها مزو Lift + face دارای فاکتورهای رشد CG-βFGF growth factor و CG-EGF growth factor و CG-TRX growth factor

فاکتور‌های رشد,  پروتئین هایی هستند که به عنوان محرک رشد (میتوژن ها) و / یا بازدارنده های رشد عمل می کنند ، مهاجرت سلول را تحریک می کنند ، به عنوان عوامل شیمی درمانی عمل می کنند ، از مهاجرت سلولی جلوگیری می کنند ، از حمله سلولهای توموری جلوگیری می کنند ، عملکردهای متفاوت سلول ها را تعدیل می کنند و بدون تأثیر بر رشد و تمایز ، باعث زنده ماندن سلول ها می شود.

این گیرنده ها پروتئین های مدولار یا تنظیمی هستند که می توانند به سلول ها متصل شوند و اطلاعات لازم را برای ایجاد تغییرات در مکانیزم بیوشیمیایی سلول ایجاد کنند.

به طور خلاصه می‌توان گفت که lift + face علاوه بر اینکه مواد تشکیل دهنده ژل پروفایلو را هم دارد دارای فاکتورهای رشد هم هست پس در نتیجه اثربخشی بیشتری نسبت به ژل پروفایلو دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای سوالتون در هر زمینه ای پزشکی زیبایی در خدمتیم
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم