اخبار پزشکی

Allergan کمپین جدیدی را برای Juvéderm راه اندازی می کند

به گفته این شرکت، این کمپین برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بیماران و برای دستیابی به نسل جدیدی از مشتریان ایجاد شده است.


شرکت داروسازی بین المللی Allergan یک کمپین تبلیغاتی بین المللی جدیدی برای فیلرهای پوستی خود با برند Juvéderm را در بهار 2019 راه اندازی خواهد کرد.
به گفته این شرکت، این کمپین برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بیماران و برای دستیابی به نسل جدیدی از مشتریان ایجاد شده است. آنا ادواردز، مدیر بازاریابی استراتژیک بخش بین المللی زیبایی صورت در Allergan گفت: “این کمپین مهم و تاثیر گذار یک عصر جدید برای مصرف کنندگان است. این کمپین یک حرکت جدید برای توانمندسازی و ایجاد اعتماد بین مصرف کنندگان و شرکت است و این آن چیزی است که ما در مورد زیبایی و محصولات مرتبط، بدنبال آن هستیم. این رویداد بسیار هیجان انگیز، یک نگرش تاثیرگذار و جالب توجه در ورای آن است! این کمپین، یک حرکت جسورانه است و برند Juvéderm را تقویت کرده و باعث می شود تا مصرف کنندگان بیشتر درگیر شناخت این برند در حال رشد باشند. ” این شرکت توضیح می دهد که این کمپین دارای یک لوگوی مدرن با استفاده از رنگ های پر انرژی و جذاب نیز می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

به نوشته ما رای بدهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن