مزومقالات پزشکی زیبایی

درباره مزو فیوژن | فیوژن چیست

about meso fusion

تاریخچه برند فیوژن

فیوژن مزو یک شرکت چند ملیتی است که در زمینه توسعه، ساخت و تجاری سازی محصولات مراقبت و زیبایی پوست در کنار دستگاه پزشکی و زیبایی برای پزشکان، متخصصین پوست و زیبایی تخصص دارد. از بدو تاسیس در سال 2007، فیوژن هدف خود را ارائه راه‌حل های حرفه ای با درجه بالایی از نوآوری قرار داده است.

امروز ، فیوژن مزو دارای شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان ملی و بین المللی در بیش از 55 کشور جهان است. فیوژن مزو به لطف تحقیقات و توسعه خستگی ناپذیر و همچنین بهره وری و ایمنی در مورد درمان های خود ، یک برند مشهور بین المللی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات زیبایی است.

زیر ساخت ها

کیفیت ، نوآوری و آموزش معیار گروه ما است. به عنوان شواهدی از این تعهد، فیوژن دارای مراکز آموزشی و تحقیق و توسعه  است. علاوه بر این ، این شرکت گواهی ISO 13485 و ISO9001 را برای دستگاه های پزشکی به دست آورده است.

حوزه های توسعه

بخش آرایشی بهداشتی

فیوژن با تجربیات گسترده در زمینه توسعه محصولات آرایشی بهداشتی هم متخصصان پزشکی، زیبایی و هم عموم مردم را در نظر دارد. کلیه محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ، ضمانت ایمنی و استانداردهای کنترل و با غلظت بالاتر از مواد مؤثر اثبات شده از نظر بالینی نسبت به مواد آرایشی معمولی تولید می شوند. فرمولهای اختصاصی فیوژن حداکثر اثرگزاری و کیفیت محصولات را تضمین می کند.

بخش دستگاههای پزشکی

توسعه و تجاری سازی دستگاههای پزشکی داخل پوستی کلاس III با مارک سازگاری CE ،  که نشان دهنده تطبیق آنها با ستانداردهای کیفیت ، ایمنی و کارآیی اتحادیه اروپا است.

واحد مطالعات بالینی

فیوژن مزو یک واحد مطالعه بالینی برای انجام آزمایشات ایمنی در داخل بدن و کارآیی محصولات کیهانی و وسایل پزشکی دارد. اهداف ما نشان دادن اثربخشی واقعی و ایمنی هر یک از محصولات ما به مشتریان است. مسئولیت واحد مطالعات بالینی به شرح ذیل است:

انجام درمان بر روی بیماران.

نظارت بر نتایج با سیستم نوری پیشرفته.

بررسی اثربخشی و ایمنی هر محصول.

همکاری نزدیک با بخش تحقیق و توسعه برای کشف ترکیبات فعال جدید و تولید محصولات جدید.

کسب و کار

تمام تلاش ما در جهت سبقت گرفتن از سطح توقع مصرف کنندگان است؛ همواره به دنبال بهتر بودن و پیشرفت در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان هستیم. ما طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از بدن را ارائه می دهیم که دارای ترکیبات نوآورانه هستند.
طیف گسترده ای از راه حل های حرفه ای برای ایجاد درمانهای اختصاصی ، متناسب با نیازهای هر بیمار در نظر گرفته شده است. پروتکل های خاص که شامل مراحل پیشگیری و آماده سازی ، مراحل درمانی خاص و مراحل پیگیری و نگهداری نهایی است.

محصولات اختصاصی برای متخصصان زیبایی و پوست تدوین شده است که به طور موثری شرایط خاص پوستی مانند: پیری پوست ، چین و چروک ، رنگدانه ، سفید کردن پوست ، مو ، محکم کردن پوست ، مراقبت از چشم ، لیپولیز و سلولیت را هدف قرار داده و بهبود می بخشند.

مقالات مرتبط:

کوکتل های مزو فیوژن

همکاری نزد

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن