مقالات پزشکی زیبایی

مزوبوتاکس

 

حتما شما هم بیمارانی داشته اید که با اعمالی مانند بوتاکس که صورت را ماسکه و غیر طبیعی می کند میانه ای ندارند ولی درعین حال به انجام درمان های زیبایی و رفع چروک های صورتشان مایل هستند. روش مزوبوتاکس این خواسته را به خوبی برطرف می کند.

🔹همانطور که می دانید سم بوتولینوم به طور گسترده ای برای جوان سازی دوباره پوست کاربرد دارد. این سم بیشتر برای جوانسازی قسمت های بالایی صورت مورد استفاده قرار می گیرد. درمان این بخش ها بدون در نظر گرفتن قسمت های میانی و تحتانی صورت باعث عدم تعادل در صورت و شکست درمان زیبا سازی می شود.  از طرفی با روش مزوتراپی و تزریق داروهای خاص در پوست می توان باعث افزایش هیدراتاسیون و فعالیت فیبروبلاستها شد که برای رسیدن به این هدف زمانی را نیاز دارد.

 

با ترکیب این دو روش که به مزوبوتاکس معروف است می توان تغییرات زیادی را در قسمت میانی صورت ایجاد کرد. در واقع بدون استفاده از روش های تهاجمی و تنها با ترکیب سم بوتولینوم و داروهای خاص مزوتراپی می توان بدون ایجاد حالتی غیرطبیعی در پوست، ان را زیباتر جلوه داد و به سادگی رضایت بیمار را به دست آورد.

مزوبوتاکس اصطلاحی است برای تزریق سم بوتولینوم با استفاده از یک سوزن نوک تیز به غشای میانی پوست، که در مقایسه با روشهای سنتی جوان سازی پوست، رقیق تر می باشد و برخی از نمونه های محصولات مزوتراپی مانند اسید هیالورونیک، به مخلوط اضافه شده است. این مخلوط نباید در ماهیچه ها تزریق شود اما میتوان مناطق زیادی از بخش میانی پوست را با کمک این تکنیک، ترمیم کرد.

 

🔹مزوبوتاکس برای بخش میانی صورت دارای 4 مزیت است:

🔸ترمیم انواع پوست

🔸درمان خطوط ریز و چین وچروک صورت

🔸کاهش تعریق پوست صورت

🔸درمان آکنه

به نوشته ما رای بدهید
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن